Site Yönetim Hizmetlerimiz

 • paraniza-guvence - Site yönetimde paranız Güvence Altında olacaktır.Nasıl ödemelerimiz denetçi tarafından ONAYLANMADIKÇA ÖDENEMEZ. Banka ile anlaşmalarımızda bu maddeyi koyarak uygulamaktayız.

  Paranıza Güvence

  Site yönetimde paranız Güvence Altında olacaktır.Nasıl ödemelerimiz denetçi tarafından ONAYLANMADIKÇA ÖDENEMEZ. Banka ile anlaşmalarımızda bu maddeyi koyarak uygulamaktayız.

 • mali - EV 'inn Site Yönetimi ; yapınızın Kat Mülkiyeti Kanununda belirtilen esaslara uygun olarak,

  Mali

  EV 'inn Site Yönetimi ; yapınızın Kat Mülkiyeti Kanununda belirtilen esaslara uygun olarak,

 • hukuk - EV 'inn Site Yönetimi; Kat Mülkiyeti Kanununu esas olmak üzere binanızın yasalara uygun ve sorunsuz yönetilmesi için Yönetim Planını hazırlar ve danışmanlık yapar.

  Hukuk

  EV 'inn Site Yönetimi; Kat Mülkiyeti Kanununu esas olmak üzere binanızın yasalara uygun ve sorunsuz yönetilmesi için Yönetim Planını hazırlar ve danışmanlık yapar.

 • guvenlik - EV 'inn Site Yönetimi ; Özel güvenlik şirketinin görevlileri ile giriş/çıkış kontrolleri, devriye, danışma hizmetleri, CCTV kamera kayıt/izleme gibi farklı hizmetler ile sizin için huzurlu bir çalışma ve yaşam ortamı yaratır.

  Güvenlik

  EV 'inn Site Yönetimi ; Özel güvenlik şirketinin görevlileri ile giriş/çıkış kontrolleri, devriye, danışma hizmetleri, CCTV kamera kayıt/izleme gibi farklı hizmetler ile sizin için huzurlu bir çalışma ve yaşam ortamı yaratır.

 • temizlik - EV 'inn Site Yönetimi; bina içi, bina dışı, bahçe ve dış cephe cam temizliği yanı sıra, halı, taş, ahşap ve sentetik zemin temizliği, sert zemin cilalama hizmetlerini sağlar.

  Temizlik

  EV 'inn Site Yönetimi; bina içi, bina dışı, bahçe ve dış cephe cam temizliği yanı sıra, halı, taş, ahşap ve sentetik zemin temizliği, sert zemin cilalama hizmetlerini sağlar.

 • teknik - Her türlü modern yapının ve tesisin yönetilmesinde, teknik uzmanlık bilgisine sahip olan EV 'inn Site Yönetimi, ileri teknolojiyle donatılmış 'Akıllı Bina'ların yönetimi, iç hava kalitesi ve konforunun sağlanması ve enerji yönetimi konusunda ,güvenilir çözüm ortağınızdır.

  Teknik

  Her türlü modern yapının ve tesisin yönetilmesinde, teknik uzmanlık bilgisine sahip olan EV 'inn Site Yönetimi, ileri teknolojiyle donatılmış 'Akıllı Bina'ların yönetimi, iç hava kalitesi ve konforunun sağlanması ve enerji yönetimi konusunda ,güvenilir çözüm ortağınızdır.

 • ilaclama - EV 'inn Site Yönetimi, çevre ve insan dostu yaklaşımı ile insanların yaşadığı iç mekanlarda,çevreci ürünleri kullanmaya özen gösterir.

  İlaçlama

  EV 'inn Site Yönetimi, çevre ve insan dostu yaklaşımı ile insanların yaşadığı iç mekanlarda,çevreci ürünleri kullanmaya özen gösterir.

 • bahce-bakimi - EV 'inn Site Yönetimi, konut olsun, işyeri olsun, binalarınızın iç veya dış mekanlarında, müşterilerinin beklentilerine uygun bahçe peyzajı, bitki dikimi, çimlendirme, bakımı, sulama,gübreleme ve ilaçlama hizmetleri sunmaktadır.

  Bahçe Bakımı

  EV 'inn Site Yönetimi, konut olsun, işyeri olsun, binalarınızın iç veya dış mekanlarında, müşterilerinin beklentilerine uygun bahçe peyzajı, bitki dikimi, çimlendirme, bakımı, sulama,gübreleme ve ilaçlama hizmetleri sunmaktadır.