Teknik

Teknik - Her türlü modern yapının ve tesisin yönetilmesinde, teknik uzmanlık bilgisine sahip olan EV 'inn Site Yönetimi, ileri teknolojiyle donatılmış 'Akıllı Bina'ların yönetimi, iç hava kalitesi ve konforunun sağlanması ve enerji yönetimi konusunda ,güvenilir çözüm ortağınızdır.

Her türlü modern yapının ve tesisin yönetilmesinde, teknik uzmanlık bilgisine sahip olan EV 'inn Site Yönetimi, ileri teknolojiyle donatılmış 'Akıllı Bina'ların yönetimi, iç hava kalitesi ve konforunun sağlanması ve enerji yönetimi konusunda ,güvenilir çözüm ortağınızdır.

Her türlü modern yapının ve tesisin yönetilmesinde, teknik uzmanlık bilgisine sahip olan EV 'inn Site Yönetimi, ileri teknolojiyle donatılmış 'Akıllı Binaların yönetimi, iç hava kalitesi ve konforunun sağlanması ve enerji yönetimi konusunda ,güvenilir çözüm ortağınızdır.

- Yapınızın, teknik şartnamelerinin, işletme ve bakım anlaşmalarının hazırlanmasını,
- Binaların merkezi veya bireysel ısıtma/soğutma sistemlerinde çıkabilecek sorunları çözer,

Hani derler ya" İşi ustasına verelim"   kötü sonuçlarla karşılaşmayalım. Deneyimlerimiz çok fazla olup, gençlere "tecrübe ile sabittir " sözünü hatırlatırız.
Apartman ısıtma kazanları bakımınız doğru yapıldı mı? Ekonomik yakıt kullana biliyor musunuz?
Asansör bakımı doğru şirketlerle yapılmalıdır. Kırmızı etiketlenmesi her an mümkündür. Apartman görevliniz "Acil durumda Asansör Eğitimi aldı mı?"  
Engelli ve bebek arabaları için apartman girişiniz uygun mu?
Her kendine usta diyenle çalışmıyoruz. Tecrübe ve referanslar önemlidir.


Bizlere +90 216 6061960 No'lu Telefonumuzdan Ulaşabilirsiniz
Adınız ve Soyadınız * :
  

Lütfen " * " ile işaretlenmiş alanları boş bırakmayınız.